Macbook Pro 16GB – dlaczego warto go kupić?

Macbook Pro 16GB – dlaczego warto go kupić?

Skoro dostępnych jest tyle świetnych laptopów, dlaczego warto kupić Macbooka Pro 16 gb? Oto trzy powody, dla których Macbook Pro wyróżnia się na tle innych.

Przy tylu dostępnych dziś świetnych laptopach, dlaczego warto kupić Macbooka Pro?

Istnieje wiele powodów, dla których warto kupić Macbooka Pro z pamięcią 16 GB. Jeśli jesteś zapalonym grafikiem, to pokochasz moc przetwarzania grafiki, jaką zapewnia ten laptop. Ma on również doskonały czas pracy na baterii i jest wyposażony w dysk półprzewodnikowy (SSD), dzięki któremu jest bardziej wytrzymały niż tradycyjne laptopy oparte na dysku twardym.

Wyświetlacz w tym modelu jest również bardzo imponujący, co sprawia, że urządzenie świetnie nadaje się do oglądania filmów lub strumieniowania programów Netflix podczas podróży. Klawiatura i gładzik są przyjemne w dotyku, więc pisanie długich e-maili nie będzie tak bolesne, jak w przypadku innych modeli.

3 powody, dla których Macbook Pro 16 gb się wyróżnia

Macbook Pro jest szybki, trwały i ma świetną żywotność baterii. Oto dlaczego te cechy wyróżniają go z tłumu

Jest szybki

Macbook Pro jest szybki. To cecha, której nie należy pomijać i jeden z głównych powodów, dla których warto go kupić. Na tej maszynie możesz zrobić wszystko, co chcesz, od przeglądania stron internetowych po nagrywanie muzyki lub edycję wideo.

Powód jego szybkości jest trojaki: ma dysk SSD (solid-state drive), co oznacza, że nie ma żadnych ruchomych części; ma 16 GB pamięci RAM i wreszcie, jego potężny procesor poradzi sobie z każdym zadaniem rzuconym mu z łatwością.

Jest wytrzymały

MacBook Pro jest trwały, ponieważ został wykonany z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowany z dbałością o szczegóły. Magnezowa obudowa komputera i aluminiowa obudowa unibody są jednocześnie mocne i lekkie, dzięki czemu komputer jest bardziej odporny na uszkodzenia. Wyświetlacz jest wykonany ze szkła wzmacnianego chemicznie, które jest odporne na rozbicie lub zarysowanie, a wyświetlacz Retina ma gęstość pikseli 227 pikseli na cal (PPI), co ułatwia czytanie tekstu i wyraźne widzenie obrazów.

Klawiatura MacBooka Pro została przetestowana pod kątem trwałości i niezawodności przy ponad milionie naciśnięć klawiszy – dwa razy więcej niż w przypadku innych laptopów w tej klasie – a jej klawisze mają ergonomiczny kształt, który umożliwia szybkie pisanie bez nadwyrężania nadgarstków. Gładzik został przeprojektowany tak, aby bezproblemowo współpracował z gestami Multi-Touch systemu OS X, umożliwiając przewijanie dokumentów lub klikanie łączy jednym palcem.

Czas pracy na baterii jest świetny

Czas pracy na baterii Macbooka Pro jest znakomity – firma Apple twierdzi, że może on pracować na baterii nawet przez 10 godzin. Oznacza to, że większość pracy można wykonać bez konieczności podłączania do gniazdka – a nawet jeśli trzeba będzie je podłączyć, laptop szybko się ładuje za pośrednictwem kabla USB-C lub MagSafe

Czas pracy na baterii jest często problemem w przypadku tańszych laptopów i może oznaczać, że nie są one tak przenośne i wygodne, jak mogłyby być. Ale w przypadku tego modelu od Apple można oczekiwać, że nie będzie problemów z przejściem przez cały dzień pracy bez konieczności ładowania urządzenia w ogóle.

Podsumowanie

Macbook Pro ma wiele do zaoferowania w pracy. Poradzi sobie z każdym zadaniem i będzie Ci służył przez wiele lat, nie wymagając modernizacji. Bateria też działa świetnie, więc możesz używać tego laptopa przez cały dzień, nie martwiąc się o ładowanie!