Ciśnieniomierz z EKG w opiece zdrowotnej

Ciśnieniomierz z EKG w opiece zdrowotnej

Jeśli chcesz realizować ścieżkę opartą na zarządzaniu w kierunku kariery w służbie zdrowia, program MBA z naciskiem na opiekę zdrowotną może być idealnym programem dla Ciebie. Ten dwuletni program da ci wiedzę biznesową i umiejętności branżowe potrzebne do rozwoju kariery w opiece zdrowotnej. Niektóre z tematów poruszanych w tym programie obejmują marketing, finanse, przywództwo i zarządzanie opieką zdrowotną. Studenci, którzy ukończyli ten program, często kontynuują karierę w konsultingu opieki zdrowotnej, zarządzaniu biznesowym i marketingu opieki zdrowotnej.

MS w naukach biomedycznych

Jeśli jesteś zainteresowany karierą medyczną, ale twoja pasja jest skupiona bardziej na nauce niż opiece nad pacjentem, ten program może być idealnym programem dla Ciebie. Ten program nauczy Cię podstawowych pojęć biomedycyny i przygotuje Cię do kariery w branży biotechnologicznej lub farmaceutycznej. Można go połączyć z urządzeniami takimi jak ciśnieniomierz EKG https://alstor.pl/medycyna/bpm-core-pierwszy-na-swiecie-cisnieniomierz-z-funkcja-pomiaru-ekg-i-stetoskopem/

Dowiesz się, jak działają komórki, jak kontrolowane są geny i jak wywoływane są różne choroby. Program jest oferowany przez Johns Hopkins University i może być ukończony w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Ten program jest rocznym programem, który zapewni ci wiedzę i umiejętności potrzebne do rozpoczęcia kariery w naukach biomedycznych.

MS w Data Science w opiece zdrowotnej

Jeśli jesteś zainteresowany kontynuowaniem kariery w analityce danych i chcesz zastosować swoje umiejętności w branży opieki zdrowotnej, ten program może być idealnym stopniem dla Ciebie. Program MS w zakresie nauki o danych jest oferowany przez Johns Hopkins University i przygotowuje Cię do pracy z dużymi danymi w branży opieki zdrowotnej.

Nauczysz się korzystać z danych i analityki, aby zidentyfikować potrzeby pacjentów i znaleźć nowe sposoby poprawy świadczenia opieki zdrowotnej. Ten program może być ukończony w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Program jest jednoroczny i ma koszt początkowy około 37 000 USD.

MS w informatyce i opiece zdrowotnej

Jeśli jesteś zainteresowany informatyką i chcesz zastosować swoje umiejętności w branży opieki zdrowotnej, ten program może być idealnym stopniem dla Ciebie. Ten program jest oferowany przez University of Colorado Boulder i przygotowuje Cię do pracy z dużymi danymi w branży opieki zdrowotnej. Nauczysz się korzystać z obliczeń i nauki o danych, aby zidentyfikować potrzeby pacjentów i znaleźć nowe sposoby poprawy świadczenia opieki zdrowotnej.

Ten program może być ukończony w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Program jest jednoroczny i ma koszt początkowy około 33 000 USD.