Jak stworzyć oryginalne etui z własnym nadrukiem?

Współczesne trendy dążą ku personalizacji przedmiotów codziennego użytku, a coraz więcej osób chce posiadać niepowtarzalne obiekty, które będą nie tylko formą samoekspresji, ale także przekazywać będą ważne dla danej osoby komunikaty oraz wartości. Popularne stały się zatem między innymi etui z własnym nadrukiem.

Gdzie zamówić można etui z własnym nadrukiem?

W ostatnim czasie usługi typu „zaprojektuj etui” stały się niezwykle popularne i nie jest trudno znaleźć usługodawców oferujących taką możliwość. https://vegacom.eu/pl/products/zaprojektuj-swoje-etui-z-nadrukiem-wybierz-model-telefonu-42407.html Na ich stronach lub w dedykowanych aplikacjach mobilnych można stworzyć projekt, a następnie zobaczyć podgląd danego etui i zamówić je, łącznie z dokonaniem opłaty z poziomu strony lub aplikacji.

Można jednak także pokusić się o wykorzystanie czegoś więcej niż tylko prosty, wbudowany w stronę usługodawcy edytor. Umożliwia on bowiem dodawanie własnych grafik i projektów stworzonych w innych aplikacjach graficznych.

Opcje dla bardziej i mniej utalentowanych i zdeterminowanych

Wiele użytkowników usług „zaprojektuj etui” decyduje się na stworzenie nieco bardziej złożonych grafik. Posiadając nieco zdolności artystycznych, można stworzyć projekt w którymś z edytorów grafiki wektorowej. Z darmowych rozwiązań warto wymienić chociażby darmowy i otwarty program Inkscape dostępny na wszystkich głównych platformach.

Świetny jest też również darmowy program Boxy SVG, który zresztą tworzony i rozwijany jest w Polsce.

Można pójść też na skróty i skorzystać z darmowego narzędzia online, jakim jest Canva, a które umożliwia stworzenie projektów z użyciem metody „przeciągnij i upuść” z gotowych elementów dostępnych z poziomu aplikacji lub wrzuconych z innych źródeł.

Bez względu na wybraną opcję, etui z własnym nadrukiem będzie się wyróżniać w tłumie oraz będzie niepowtarzalne.