Jakie są rodzaje pokrowców na telefon?

Producenci akcesoriów do telefonów mają w swojej ofercie bardzo wiele różnorodnych modeli pokrowców, dlatego też warto dokładnie im się przyjrzeć, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie wybrać najlepszy z nich. Oryginalny pokrowiec na telefon obok szkła hartowanego jest najprostszym sposobem na zabezpieczenie swojego ulubionego smartfona. Zobacz Vegacom.

Klasyczna kabura na telefon

Profesjonalna kabura na telefon produkowana jest przede wszystkim ze skóry naturalnej albo skóry ekologicznej. Wielu producentów stosuje również dodatkowe utwardzenia, dzięki czemu telefon jest jeszcze bardziej zabezpieczony. Kabura to rodzaj specjalnego pokrowca do którego chowa się cały telefon. Charakterystyczne zabezpieczenie w postaci magnesu chroni kaburę przed przypadkowym otwarciem. Niektóre kabury mogą być wyposażone w specjalne szlufki, dzięki czemu można nosić je na pasku od spodni.

Futerał na telefon

Tradycyjny pokrowiec na telefon wielu osobom kojarzy się przede wszystkim z klasycznym futerałem. Oryginalny futerał bardzo często wyposażony jest w zwykłą klapkę, która zasłania ekran oraz w bardzo twardą podkładkę, która z kolei chroni tył telefonu. Wybierając nowy futerał warto zadbać o to, aby idealnie pasował on do danego modelu telefonu. Źle dopasowany pokrowiec na telefon jak łatwo się domyślić niestety nie będzie spełniał swoich zadań w 100%. Wysokiej jakości futerał można kupić już od kilkunastu złotych.